ultraslan Resmi Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ultraslan Resmi Sitesi

ultraslan Resmi Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Florya'da İmza Töreni Yapıldı

YazarMesaj
Admin
Admin

Florya'da İmza Töreni Yapıldı Empty
MesajKonu: Florya'da İmza Töreni Yapıldı   Florya'da İmza Töreni Yapıldı Icon_minitimeCuma Ocak 23, 2009 2:30 pm

Galatasaray Profresyonel Futbol Takımı oyuncularından Ayhan Akman, Servet Çetin, Hakan Balta ve Semih Kaya’nın sözleşmeleri uzatıldı. Florya Metin Oktay tesislerinde düzenlenen basın toplantısında futbolcularla birlikte Yönetim Kurulu Üyeleri Haldun Üstünel, Murat Yalçındağ ve Futbol AŞ Genel Müdürü Adnan Sezgin yer aldı. Adnan Sezgin, Ayhan Akman ve Semih Kaya ile 3 yıllık, Servet Çetin ile 3.5 yıllık, Hakan Balta ile 4.5 yıllık sözleşme yenilediklerini duyurdu.

Adnan Sezgin: “Bu kadro bizim Aslantepe'de omurgamız olacak”

Bu imzaların farklı bir anlamı olduğunu belirten Adnan Sezgin, “Umarım en yakın zamanda maçlarımızı yeni stadımızda oynayacağız. Yani size Aslantepe kadrosundan 4 arkadaşımı takdim ediyorum. Hepimize hayırlı uğurlu olsun" diye konuştu.

Adnan Sezgin, Emre Aşık ve Hasan Şaş ile görüşmelerini devam ettiği belirtti. Sezgin, Morgan De Sanctis ile ilgili olaraksa, “Bilindiği gibi 2 kulüp arasında bonservisle ilgili bir problem var. O konu çözülmeden bu durumu konuşmak doğru değil. Bekleyip gelişmeleri göreceğiz” dedi.

Adnan Sezgin kaliteli bir kadroya sahip olduklarını belirterek, “Bizim tüm amacımız yetenekli ve kaliteli olduğuna inandığımız bu kadroyu 3-4 sene bir arada oynatabilmek. Başarılar elbette önemlidir ama istikrar da önemlidir. Biz bu kadromuzla hedeflediğimiz ve planladığımız başarılara ulaşmayı umuyoruz. Sözleşmelerde Avrupa'nın önemli takımlarından kendileri için cazip olabilecek teklifler gelirse önlerini açarız” dedi.

Daha sonra söz alan futbolculardan Servet Çetin, Sivasspor maçında forma giymek istediğini belirterek,"Ben tabii ki oynama taraftarıyım ama bu sefer ağrılarım biraz daha fazla. Bugün de bir kontrol yaptım ama durumum ne olacak belli değil. Ben Sivas'a gideceğim. Ama son durumum ne olacak maç günü belli olacak. O yüzden şu anda durumumun ne olacağı biraz belirsiz" dedi.

Ayhan Akman ise "Ben uzun yıllardır Galatasaray'da forma giyiyorum. Bu tabii ki başarıya endeksli bir olay. Takımın transfer politikasını değerlendirmek benim görevim değil ama ben performansımla sözleşme uzatmayı hak ettiğimi düşünüyorum" ifadeleriyle görüşlerini belirtti.

Semih Kaya ise, “Ben çok mutluyum. Sözleşme uzattım. İmza atmamın bir nedeni de tabii en iyi şekilde hizmet etmek ve herkes gibi kaptanlığı hedeflememdir. Umarım hayırlısı olur. Adnan ağabey, Haldun ağabeye ve yönetime teşekkür ederim”dedi.

Hakan Balta ise toplantıda, “Ben de tabii ki çok mutluyum. Burada uzun vadeli sözleşme imzalamak çok gururu verici bir şey. Ben de daha önce Avrupa’da büyük kulüplerde oynamak istediğimi açıklamıştım ama bu imzam da gösteriyor ki burada çok mutluyum. Avrupa’ya gitme hedefim her zaman var ama giderken de kulübüme para kazandırmak isterim. 4,5 yıllık imza attım ve burada çok mutluyum” açıklamasını yaptı.

Konuşmaların ardından dört futbolcu da sözleşmeyi aynı anda imzalayarak basın mensuplarına poz verdi.
http://galatasaray1905.benimforum.org

Florya'da İmza Töreni Yapıldı
1 sayfadaki 1 sayfası